Ми живемо в епоху високо розвиненої торгівлі. Покупці звикли, що новий одяг, іграшки, прикраси продаються з етикеткою. Майже на кожній новій покупці є інформація про склад, термін придатності та особливості експлуатації. Цей набір характеристик наскільки звичний, що ми очікуємо побачити його на всьому, що приходить з інтернет-магазину. Тому відсутність на етикетці пункту із застереженнями щодо використання може навіть здивувати.
Як не дивно, але це трапляється й зі срібними прикрасами також. Не знайшовши на ярлику обмежень щодо експлуатації, люди починають шукати в інтернеті. Навіть якщо реальних заборон на носіння срібла немає, результати пошуку можуть неабияк здивувати.
В цій статті розкажемо, на які неймовірні заборони можна наштовхнутися, якщо поцікавитися у Google, кому не можна носити срібло.
Прикраси зі срібла заборонено одягати деяким знакам зодіаку, а іншим варто обмежити час носіння.
Що ж, якщо віра в астрологію є частиною вашого світогляду, то візьміть це до уваги. Проте в зайвий раз нагадаємо що в Silva jewelry ми дотримуємося сучасних, підкріплених дослідженнями, поглядів на ювелірні вироби. Жодне з досліджень не встановило взаємозв’язок, що левам не пощастило на робочій зустрічі через срібний браслет, а винним в романтичних невдачах стрільців є кулон зі срібла. День і місяць народження не є підставою, щоб відмовлятися від улюблених срібних сережок.
Медичні протипоказання для срібних прикрас
Чи є протипоказання для використання прикрас зі срібла? І чи можуть срібні прикраси спровокувати проблеми зі здоров’ям? Ці два питання можна об’єднати та дати однозначну відповідь: ні!
А тепер детальніше. Про алергію на срібло вже детально писали в нашому блозі. Хвилюватися не варто. Детальніше зупинимося на твердженні, що срібло “важкий метал, спричиняє отруєння та повільно виводиться з організму”. Очевидно, саме звідси ростуть ноги у заяв, що людям зі слабким здоров’ям не можна носити срібні ювелірні прикраси.
Срібло справді повільно виводиться з організму. Тому в жодному разі не радимо споживати в їжу прикраси. Просто з пальця благородний метал в кров не всмоктується. Отруєння сполуками срібла трапляється у двох випадках. Перший – через питну воду в місцях без належного контролю за її якістю. Другий – неконтрольоване вживання біодобавок. Звичайне носіння срібних прикрас навіть цілодобово ніяк не може когось отруїти.
Ще одна пересторога про срібло і здоров’я чомусь стосується гіпертонії. Звідки виник міф, що гіпертонікам не можна носити срібло, зрозуміти важко. А втім, його легко спростувати. У протоколах лікування гіпертонії немає заборони носіння срібних прикрас для пацієнтів. Всесвітня Організація охорони здоров’я жодного разу не згадує про прикраси зі срібла у своїх сучасних матеріалах. Робимо висновок, що не тільки на гіпертонію, а й загалом на організм людини срібні прикраси не впливають.
Упередження щодо срібних виробів іноді мають покупці, в яких срібло швидко темніє. Іноді за цим роблять висновки, що цей метал їм носити не варто. Але такі висновки оманливі. Передчасне потемніння срібла – це не знак несумісності з власником. Це сигнал про ймовірні проблеми з організмом. Крім цього, не забувайте, що небажане потемніння можна відстрочити на роки завдяки родіюванню.
Не можна одягати срібні прикраси через несумісність з темпераментом
Це перестороги чи то від езотериків, чи то екстрасенсів. Знову ж таки, якщо Ви вірите в магічний вплив речей на життя, то вибір прикрас узгоджуйте з їхніми сакральними властивостями.
Ми не поділяємо думки про надприродні властивості срібла. Але не станемо заперечувати, що прикраси впливають на настрій. І в цьому немає нічого надзвичайного.
Вишукані прикраси мають властивість покращувати настрій тим, хто їх носить. Сережки від коханого змушують думати про нього частіше. Усвідомлення того, що браслет неймовірно пасує, додає впевненості в собі. Навіть подарункова коробка викликає захват в передчутті сюрпризу.
Так само як і позитивні, срібні прикраси викликають негативні емоції. Надто важкі сережки спричиняють дискомфорт. Завелика каблучка дратує, постійно спадаючи. Затісне кольє стискатиме шию.
Зрештою, не всі прикраси нам подобаються зараз, навіть якщо колись вони викликали захоплення. Є чимало причин, чому дорогоцінність спричиняє незручність або ж негативні емоції. І це теж нормально.
Срібні прикраси часто губляться? – Краще їх не носити
Це твердження спирається на магічну віру в те, що дорогоцінний метал сам “тікає” від власника. Таким чином якісь вищі сили дають людині зрозуміти, що срібло їй не підходить.
Є і більш приземлений погляд на цю ситуацію.
Невелике дослідження від Silva jewelry показало, що наші покупці, які часто гублять срібло, також нерідко гублять ключі, документи та мобільні телефони. Також значна частина тих, хто випадково втратив ювелірні прикраси зізналися, що втрачені коштовності не підходили розміру пальця/зап’ястя.
Срібні прикраси можуть подобатися, пасувати, бути доречними або ж навпаки.
Проте немає жодних реальних причин вважати, що вироби зі срібла для когось заборонені чи протипоказані. Носити прикраси з благородного металу можна всім без найменшого винятку.
А ми допоможемо зробити так, щоб нова прикраса ідеально відповідала потрібному розміру, стилю і навіть настрою.