Новорічний розпродаж -20% на все!
Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-5% при оплаті онлайн'
Срібні ланцюжки
20%
550 грн. 440 грн.
20%
500 грн. 400 грн.
20%
550 грн. 440 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
675 грн. 540 грн.
20%
525 грн. 420 грн.
20%
525 грн. 420 грн.
20%
400 грн. 320 грн.
20%
775 грн. 620 грн.
20%
775 грн. 620 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
400 грн. 320 грн.
20%
550 грн. 440 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
500 грн. 400 грн.

Срібні ланцюжки

    Срібний ланцюжок – особлива прикраса. Його носять і жінки, і чоловіки, і діти. Така на перший погляд проста річ має чимало варіацій, які проявляються у способі з’єднання ланок. Ланцюжки бувають різних розмірів, товщини та візерунків. Носять прикрасу як самостійно, так і в тандемі з кулоном.

    Ланцюжок срібний – вибираємо плетіння

    Плетіння срібного ланцюжка – це спосіб поєднання його ланок. Сьогодні таких способів налічується кілька десятків. Вони можуть бути більш чи менш складними у виготовленні. Деякі плетіння ланцюжків зі срібла можуть бути виконані тільки вручну, інші штампують, застосовуються спеціальні станки.

    Хоча різновидів плетіння срібних ланцюжків не один десяток, всі вони мають трьох спільних предків. Це такі технології, як якірна, панцирна та «бісмарк».

 1. Якір (види: кордове, венеційське, ролло та ін). Срібні ланцюжки якірного плетіння являють собою поєднання круглих чи овальних ланок послідовно і перпендикулярно одна до одної. Класичний, відносно простий спосіб плетіння. Якщо Ви збираєтеся носити срібні підвіски з ланцюжком, то якірне плетіння – саме те, що треба.
 2. Панцирне (види: снейк, фігаро, нонна та ін). В такому типі плетіння ланки розташовані в одній площині, на одній лінії. Вони щільно прилягають одна до одної. Срібний ланцюг панцирного типу виглядає плоским і гладким.
 3. «Бісмарк» (види: джгут, візантійське, колосок, ін). Срібні ланцюжки такого плетіння претендують на звання найміцніших. Різнонаправлені ланки складаються у кілька рядів. Прикраса виглядає масивно та вигадливо.

    Види застібок на ланцюжках

    Зазвичай, коли хтось збирається купити срібний ланцюжок, застібці не приділяють особливої уваги. Не будемо зайвий раз згадувати про важливість цього елемента. Само собою зрозуміло – ненадійна застібка – прощай, улюблений срібний ланцюжок (а то й з кулоном). На щастя, ювеліри подбали про безпеку прикраси. Ланцюжки срібні виготовляють із дуже надійними застібками:

 • Карабін;
 • Шпрінгельна.

    Обидва варіанти по-своєму хороші. Карабін підходить для об’ємних та важких прикрас. Шпрінгельна застібка традиційно красується на жіночих срібних ланцюжках. Якщо перед Вами стоїть вибір – купіть срібний ланцюжок з найбільш зручною застібкою. Виберіть ту, яку можете застібати без сторонньої допомоги.

    Як правильно поєднувати ланцюжок з кулоном зі срібла

    Ланцюжок з підвіскою мають виглядати гармонійно – тобто пасувати по вигляду, металу, стилю. Для кулона підбирають універсальні ланцюжки. Якщо хочете купити ланцюжок срібний фантазійного плетіння, то краще носіть його без кулона.

    Правильно підібраний ланцюжок співвідноситься кулоном чи хрестиком за розміром. Надто громіздка підвіска на жіночому срібному ланцюжку виглядає безглуздо. Понад те, такий кулон може пошкодити ланцюжок, стати причиною деформації останнього. Так само надто дрібний, тендітний кулон не носять на широкому ланцюзі зі срібла.

    Срібні ланцюжки жіночі з кулоном поєднати не складно. Лише дотримуйтесь простих рекомендацій:

 1. Простежте, щоб вушко підвіски пролізало через застібку. Воно має бути достатньо широким, щоб безперешкодно проходити крізь прикрасу.
 2. Підвіска з ланцюжком виглядає органічно, якщо вони зроблені з однакового металу того самого кольору.

    Срібний ланцюжок – жіночий, чоловічий, унісекс

    Ланцюжок зі срібла – одна з небагатьох прикрас, які все ще носять представники обох статей. Деякі види плетіння краще підходять жінкам, деякі – чоловікам. Проте більша їх частина – універсальні.

    Ланцюжок срібний жіночий вирізняється більш витонченим виглядом. Жіночими вважаються ажурні моделі та з вигадливо закрученими ланками. Поміж тим, що на жіночій шиї чудово виглядають універсальні моделі, є суто жіночі ланцюжки срібні. Це такі плетіння, як ромашка, лав, нонна, венеціанка.

    Чоловічі ланцюжки масивніші, ширші та геометрично менш ускладнені за жіночі. Ланки товсті у порівнянні з жіночими ланцюжками зі срібла. Чоловічим вважається плетіння «бісмарк» та його підвиди. Срібні ланцюжки й інших плетінь підходять чоловікам. Має значення довжина та ширина прикраси.

    Срібні ланцюжки унісекс однаково добре підходять чоловікам та жінкам. Плетіння ролло, джгут чи колосок вважаються таким варіантом.

    Як купити якісний срібний ланцюг

    Перш за все, купуйте срібний ланцюжок на шию в перевірених онлайн-магазинах. Магазини з якісними прикрасами, як наприклад Silva, надають гарантію на виріб та забезпечують післягарантійне обслуговування.

    А втім, не зайвим буде вміти відрізняти якісний срібний ланцюжок від підробленого чи бракованого. Як це зробити:

 1. Перевірте ланцюжок. Срібло має мати однорідний колір без плям.
 2. Місце спайки ланцюжка та застібки теж не має відрізнятись відтінком.
 3. Якщо котрась із ланок відрізняється за формою від решти - перед Вами не надто якісний виріб.
 4. На прикрасі не повинно бути гострих ланок. Щербини у якісному срібному ланцюжку неприпустимі.

    Ціна срібного ланцюжка

    У срібних ланцюжках все радує око – і вигляд, і ціна. Якщо перелічити всі чудові властивості срібла (міцність, блиск, антибактеріальний ефект), то можна здивуватися, чому білий метал такий доступний.

    А вся справа у кількості – срібла у природі значно більше, ніж, до прикладу, золота. Тому купити ланцюжок срібний можна недорого. А радість від покупки збережеться надовго.

    Певна річ, не всі срібні ланцюжки коштують однаково. Перший фактор, який впливає на ціну – вага. Важча прикраса – дорожча прикраса. Другий фактор – проба металу. За ланцюжок зі срібла 925 проби доведеться заплатити більше, ніж за аналогічну модель нижчої проби. Можна купити срібний ланцюжок недорого, якщо він виготовлений за допомогою автоматизованого обладнання. Ручна робота здорожує виріб.

- Чим відрізняються срібні ланцюжки?

Плетіння срібного ланцюжка - це спосіб поєднання ланок: Якір, панцирних і Бісмарк

- Види застібок на ланцюжках?

Надійні види застібок: Карабін і Шпрінгельная

- Де купити якісний срібний ланцюжок?

Такі магазини як silva.in.ua надають гарантію та післягарантійне обслуговування на свої вироби