Безкоштовна доставка від 1500 грн.
-5% при оплаті онлайн'
Срібні підвіски
20%
700 грн. 560 грн.
20%
750 грн. 600 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
700 грн. 560 грн.
20%
925 грн. 740 грн.
20%
1000 грн. 800 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
625 грн. 500 грн.
20%
1025 грн. 820 грн.
20%
1250 грн. 1000 грн.
20%
900 грн. 720 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
1325 грн. 1060 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
1075 грн. 860 грн.
20%
700 грн. 560 грн.

Срібні підвіски

    Срібні підвіски – особливий вид ювелірних виробів. Адже вони бувають будь-якими! В широкому сенсі слова. Все, що можна зобразити в мініатюрі, має шанс стати прикрасою на шиї. Кулони зі срібла пройшли шлях від оберега і до прикраси. Прикраси, яка чекає на Вас у Silva.

    На чому можна носити срібні підвіски

    На відміну від кілець чи сережок, підвіска не може бути самостійною прикрасою. Кулону потрібна основа. І найчастіше цю роль виконує срібний ланцюжок. Рідше використовують текстильні чи шкіряні шнурки. Молодь обирає срібні кулони на жилці.

    Кулони зі срібла мають чудову перевагу – їх дуже легко комбінувати з ланцюжками чи шнурками. Щоб прикраса виглядала гармонійно, достатньо дотримуватися кількох нескладних правил.

 1. У ланцюжка з кулоном срібним не повинно бути дисбалансу по вазі та об’єму. До тонкого ланцюжка підбирають маленьку підвіску. Масивніший ланцюг носять з більш об’ємними срібними кулонами.
 2. Поєднуючи срібні підвіски з ланцюжком, простежте, щоб останній пасував по кольору металу. Срібний ланцюжок із кулоном із золота виглядають недоречно.
 3. Перевірте, чи вушко прикраси пролізе через застібку ланцюжка. Срібна підвіска на жилці виглядає ніжно та невагомо. Вона наче зависла в повітрі чи запала в ямочку на шиї. Щоб не зіпсувати такий тендітний образ, кулон на жилці срібний має бути невеликих розмірів. Не переобтяжуйте жилку важкими камінцями.

    Срібний кулон, як оберіг

    Ще з найдавніших часів підвіски зі срібла були перш за все оберегами, а вже потім ювелірними виробами. Люди вірили, що нагрудні прикраси мають велику магічну та захисну силу. Тому і носили їх найближче до серця.

    Більшість вірувань пішло в небуття, але традиція носіння срібних ланцюжків з підвісками надійно закріпилася. Найпоширенішим оберегом сьогодні є натільний хрестик. Для християн це символ віри, а також потужний оберіг від злих сил.

    Функцію оберегів виконують й інші кулони зі срібла. Залежно від світогляду та релігійних переконань, люди обирають оберегом то Зірку Давида, то підвіску срібну зі слов’янським орнаментом, то з рунами.

    Срібна підвіска у подарунок

    Вдало підібраний подарунок – далеко не завжди шалено дорогий чи екстравагантний. Це може бути й крихітна річ, яка торкається душі дорогої людини. Підвіска на шию зі срібла багато розкаже як про адресата, так і про адресанта подарунка. Кулон підходить, щоб:

 • Розказати про почуття. Срібний кулон-серце якнайкраще підійде для цієї мети. Дуже красномовний подарунок, який не потребує зайвих слів. У кулоні серце срібло урізноманітнюють вставками, гравіюванням.
 • Показати, як добре Ви знаєте людину. До прикладу, підвіску літак срібний купують для любителів подорожувати. А підвіска сірник зі срібла натякне на запальний характер особи.
 • Зробити приємний сюрприз просто так. Навіть крихітний камінець на волосіні в срібній оправі може підняти настрій та зробити більш яскравими будні.

    Купити срібний кулон і не прогадати з трендами

    За ювелірною модою, як і за модою загалом, не вженешся. А надто якщо мало не кожен дизайнер пропонує своє розуміння актуального та застарілого. Нерідко адепти стилю суперечать один одному, а то й самим собі.

    Мода на срібні кулони жіночі надає широкий простір для фантазії. Не вважаються позбавленими смаку об’ємні прикраси. Так само сміливо можна купити срібний кулон з каменем на волосіні. Дрібні підвіски по кілька штук на кількох ланцюжках – вдягайте сміливо.

    Сучасні модні тенденції дозволяють носити практично будь-яку срібну підвіску. От тільки потрібно вміти поєднувати прикраси між собою та з одягом.

    Скільки коштує срібний кулон

    Срібні кулони мають дуже широкий ціновий діапазон. На радість любителів дорогоцінного металу, нижня межа цього діапазону починається від 150 – 200 гривень. А це цілком дозволяє обрати прикраси на будь-який випадок і купити срібну підвіску недорого.

    Головна причина доступності – у вартості матеріалів. Срібло є значно поширеним в природі металом. Тому й купити підвіску срібну можна дешевше, ніж золоту. Натомість дорогоцінне каміння та ручна робота здорожують прикрасу.

    Ще однією причиною, через яку трендові срібні кулони стали доступнішими, є попит на мінімалізм. Ви вже, певно, бачили ці стильні образи, де одразу кілька тонких ланцюжків. На них органічно виглядають підвіска півмісяць срібний, зірки, кулон серце чи будь-які інші дрібні прикраси зі схематичними контурами.

    Срібні прикраси на шию від Silva

    В асортименті кулонів Silva – найрізноманітніші моделі. Від скромного камінчика на волосіні до об’ємних підвісок. Флористичні й анімалістичні мотиви. Строга геометрія та розкішна асиметрія.

    У нашому інтернет-магазині знайдете вичерпну добірку срібних підвісок на релігійну тематику. Кулони виконані як в традиційному стилі, так і в осучасненому варіанті.

    Є кілька причин, щоб купити підвіску срібну в Silva:

 • Прикраси зі срібла 925 проби, покриття для захисту від потемніння.
 • Безкоштовна доставка для замовлень від 500 грн.
 • Справедливі ціни й постійні знижки для клієнтів.
 • Професійні менеджери, готові до запитань та вичерпних консультацій.
 • Повернення та обмін у випадках, передбачених законодавством. Гарантійне обслуговування.
- Скільки коштує срібний кулон?

Срібні кулони мають дуже широкий ціновий діапазон - від 275 грн до 1050 на сайті silva.in.ua

- Срібна підвіска як чудовий подарунок

Підвіска може бути відмінним подарунком для вашої другої половинки. На нашому сайті доступні ціни та безкоштовна доставка при замовленні від 500 грн

- Срібні прикраси на шию від Silva

В асортименті кулонів Silva - найрізноманітніші моделі: переглянути