Безкоштовна доставка від 1500 грн.
-5% при оплаті онлайн'
Срібне кольє
20%
700 грн. 560 грн.
20%
600 грн. 480 грн.
20%
750 грн. 600 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
700 грн. 560 грн.
20%
925 грн. 740 грн.
20%
1250 грн. 1000 грн.
20%
900 грн. 720 грн.
20%
750 грн. 600 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
1325 грн. 1060 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
1075 грн. 860 грн.
20%
1200 грн. 960 грн.
20%
700 грн. 560 грн.
20%
850 грн. 680 грн.
20%
750 грн. 600 грн.

Срібне кольє

    Срібне кольє… Воно ніжно огортає шию і блискучою стрічкою вирізняє свою власницю з натовпу. Блиск коштовних чи напівкоштовних каменів обрамляє обличчя та додає світла очам.

    Прикраса на шию здатна надати власниці неповторного шарму. Тому особливо радує, що купити кольє зі срібла можна за доступну ціну. А вибір ювелірних виробів для шиї в інтернет-магазині Silva не залишить байдужою любительку стильних прикрас.

    Обираємо довжину срібного кольє

    В уявленні пересічного покупця, кольє – прикраса, дещо коротша за стандартну довжину жіночого ланцюжка. Це, звісно, правильно лише частково. Срібні кольє мають широкий діапазон розмірів. Довжина дорогоцінності починається від 30 см і може перевищувати метр. Детальніше – в короткому гіді від Silva:

 • Колар, він же «нашийник» – найкоротша прикраса довжиною 30-32 см. Колар призначений для середини шиї.
 • Чокер носять на нижній частині шиї, адже він має довжину 35-40 см. Кольє чокер срібний добре поєднується з всіма формами декольте. Популярні вже кілька років срібні кольє на волосіні, по суті, теж є чокерами.
 • «Принцеса» - це і довжина, і стиль кольє. Для стилю «принцеса» характерні срібні кольє з камінням, багато блиску та збільшений центральний елемент. Розміри такої прикраси коливаються між 42 і 48 см.
 • Матіне – кольє 50-60 см, яке спадає між ключицею та центром бюста. Для такої довжини виграшно виглядатиме срібне кольє з перлинами.
 • "Опера" – до 85 см намиста, яке опускається нижче грудей, але не досягає талії. З одної «опери» може запросто вийти подвійне кольє срібне, адже довжина дозволяє обгорнути шию двічі.
 • «Роуп» («сотуар») – найдовша із шийних прикрас. Таке кольє має 100 см і навіть більше. Роуп виглядає розкішно, якщо це багатошарове кольє зі срібла. Проте й носити один разок довгого намиста ніхто не забороняв.

    Кольє зі срібла: які бувають різновиди?

    Впродовж ювелірної історії виникли й закріпилися певні форми прикрас для шиї. Деякі з них, як от фестон, пройшли пік своєї популярності. Інші, як чокер, модернізувались і знову ввійшли в моду. Ось найяскравіші приклади кольє зі срібла чи інших матеріалів:

    Пластрон – кольє, яке більше нагадує нагрудник. Велике і масивне, тому нечасто буває повністю срібне.

    Ларіат (краватка) – має силует, схожий на літеру Y. Їх виготовляють переважно без застібки. Кольє краватка срібне ідеально підходить до вузького, але глибокого вирізу.

    Гірлянда (фестон) – прикраса у вінтажному стилі з ланцюжками та бусинами. Популярним сьогодні цей різновид не назвеш і купити срібне кольє гірлянду в Україні буде проблематично.

    Рив’єра – різновид прикрас, густо всипаних коштовним камінням. Це срібне кольє з фіанітами чи іншими вставками. Розмір камінців поступово збільшується ближче до центру, а місця їх з’єднання непомітні.

    Лавальєр – кольє срібне чи з іншого благородного металу з підвіскою-краплиною.

     Йде обертом голова від стількох нових слів? Зовсім не обов’язково вивчати назви всіх прикрас, щоб срібне кольє купити. Для цього достатньо просто ознайомитися з нашим каталогом на silva.com.ua.

    Ланцюжок + підвіска = кольє

    Підвісками для кольє служать прикраси з різних матеріалів, форм та розмірів. Від лаконічного камінця і до фантазійної речі складного дизайну. Підвіска може прикрашати як кольє на волосіні (срібло), так і ланцюжки найрізноманітнішого плетіння.

    Комбінування кулону та ланцюжка не вимагає особливого таланту. Тому сміливо поєднуйте між собою підвіски. Додавши трошки фантазії можна створити оригінальний або ще й символічний образ.

    Ніколи не втратить актуальності срібне кольє з серцем. Адже символи почуттів такі ж цікаві та близькі нам, як і самі почуття. Якщо ця тема близька для Вас, то зверніть увагу на кольє нескінченність у сріблі. Не бажаєте заморочуватися зі створенням ювелірної композиції? Тоді просто купіть срібне кольє. Підвіска та ланцюжок в ньому точно пасують одне до одного.

    Як підібрати кольє під виріз

    Будь-яка прикраса має гармоніювати з одягом. Оскільки срібне кольє приковує увагу до зони декольте, то саме з нею потрібно узгоджувати розмір та форму прикраси. З одягом з високою горловиною носіть довгі кольє. Підвіски також доречні.

 1. До сорочки пасуватиме об’ємне кольє.
 2. Трикутний виріз вважається довершеним з прикрасою такої ж форми.
 3. Круглий виріз під шию передбачає короткі кольє: чокери, колари.
 4. Під виріз човник кольє зі срібла купують довге, багатошарове.
 5. Виріз у формі серця найкраще прикрасить овальне кольє.
 6. Асиметричні декольте вимагають скромності у прикрасах. Їх можна доповнити тендітним срібним кольє з кульками.

     Кольє зі срібла в інтернет-магазині

    Срібні кольє, як і діаманти, претендують на статус найкращих друзів дівчат. А друзів варто обирати уважно. В нашому інтернет-магазині срібла Silva є з чого обрати прикрасу на шию. А доступні ціни зроблять ювелірний шопінг ще приємнішим.

    Купіть кольє зі срібла на суму понад 500 гривень та скористайтеся чудовим бонусом від Silva: безкоштовною доставкою до відділення Нової пошти.

- Срібне кольє

Прикраса на шию здатне надати власниці неповторний шарм. Тому особливо радує, що купити кольє з срібла можна за найкращою ціною саме у нас - тут

- Як вибрати довжину кольє?

Саме на даній сторінці ми детально розповіли як правильно обрати довжину кольє - тут

- Замовити кольє онлайн

У нас є спеціальна пропозиція. При замовленні від 500 грн - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА