Безкоштовна доставка від 1500 грн.
-5% при оплаті онлайн'
Срібні шарми
20%
450 грн. 360 грн.
20%
575 грн. 460 грн.
20%
675 грн. 540 грн.
20%
700 грн. 560 грн.
20%
825 грн. 660 грн.
20%
900 грн. 720 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
575 грн. 460 грн.
20%
850 грн. 680 грн.
20%
650 грн. 520 грн.
20%
825 грн. 660 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
675 грн. 540 грн.
20%
950 грн. 760 грн.
20%
725 грн. 580 грн.
20%
925 грн. 740 грн.
20%
675 грн. 540 грн.
20%
1075 грн. 860 грн.

Срібні шарми

    Шарми стали відомі любителям прикрас століття тому. Талісмани із золота чи срібла наділяли надприродною силою. Люди вірили, що ці прикраси приносять удачу, захищають від зла.

    Віра в магічне призначення браслетів з шармами залишилася в далекому минулому. Проте сьогодні вони популярні як ніколи раніше. Нову хвилю любові модниць шармам приніс бренд Pandora. Бусини в стилі Пандора витіснили з ювелірних магазинів будь-які інші. Тому сьогодні шарми асоціюються саме з цим брендом. А назва Пандора стала синонімом браслетів та намистин.

    Підвіски для браслетів, як спосіб самовираження

    Будь-яка прикраса, підібрана самостійно, може чимало розказати про свою власницю. Ми обираємо ювелірні вироби не просто так. Те, що нам подобається, виражає характер та емоції.

    Браслет з шармами ідеально підходить для створення індивідуального стилю власниці. Намистинки утворюють нескінченну кількість комбінацій. Шарми на браслеті можуть розказати історію життя, кохання, повідомити, що є найважливішим у житті власниці.

    Пандора з шармами може стати візитною карткою дівчини. Проте не обов’язково наділяти шармики на пандору якимось особливим сенсом. Адже Ваш вибір та спосіб поєднувати обране якраз і створюють унікальний стиль.

    Які бувають шарми на браслет Пандора

    Шарми для пандори виготовляють з різних матеріалів. Срібло, золото, емаль, муранське скло, коштовні та напівкоштовні камені поєднуються настільки вишукано та вдало, що хочеться купляти шарм за шармом.

    Кількість варіантів дизайну шармів практично необмежена. Це можуть бути як класичні намистинки, так і складніші форми. На браслеті пандора шарми бувають таких різновидів:

 • Класичні шармики.
 • Розділювачі. Вузькі бусини, які заповнюють вільний простір браслета, виділяють основні елементи прикраси.
 • Шармики-букви. Натякають на першу літеру імені власниці або ж дорогої особи.
 • Підвіски. Не зовсім намистини, але теж частина фірмового стилю Pandora.
 • Кліпси. Спеціальний шарм для браслета, який закріплює бусини на місці.

    Популярні шарми на Пандору

    Найпопулярніші шарми пандора змінюються разом з випуском нової колекції бренду. Залежно від сезону та загальних тенденцій, в моду входить то срібло, то золото, то унікальний рожевий сплав.

    Найчастіше купують шарми пандора у формі серця, з квітковими та анімалістичними мотивами. Популярні шарми для браслета символізують удачу. Намистинки найкращих моделей прикрашені блискучими кристалами й емаллю соковитих кольорів.

    Кому підійде браслет Пандора з шармами

    Аксесуар у стилі Пандора виділяється на фоні класичних ювелірних прикрас. Оригінальні шарми перебувають на межі експериментаторства та останнього писку моди. Тому часто доводиться чути, що шарми Пандора купує молодь. Проте це не зовсім так.

    Молоді люди відкриті до експериментів та швидше сприймають все нове. Але не варто забувати, що шармик - вже давно відома прикраса в осучасненому вигляді. Купити браслет Пандора з бусинами для жінки у розквіті сил – теж хороша ідея.

    Шарми у вигляді милих тваринок чи діснеївських героїв виглядатимуть доречно й на зовсім юній дівчині. Так що пандора з шармами буде однаково привабливо виглядати на жінках будь-якого віку.

    Як доглядати за шармами

    Шармики пандора слід тримати якомога далі від забруднених та абразивних поверхонь. Особливу обережність варто проявити з намистинками з камінням. Такі прикраси легко пошкодити, якщо вони впадуть на тверду поверхню.

    Шарми, як і браслет варто знімати, якщо Ви:

 • займаєтесь спортом, фізичною діяльністю;
 • проводите водні процедури;
 • наносите косметику, парфуми.

    В деяких оригінальних шармах пандора є силіконові фіксувальні елементи. Вони втрачають свої властивості під дією високих температур.

    Чищення шармів Пандора

    Способи очищення шармів пандора можуть відрізнятися залежно від матеріалу виробу.

    Будь-яку намистину можна почистити мильною водою та м’якою тканинною серветкою. Для цього рекомендують змочити серветку у теплій воді, додати мило та ретельно обтерти шарм. Опісля – ополоснути чистою водою. Для полірування – теж тканинна серветка.

    Не використовуйте для чищення шармів сильних хімічних речовин, абразивних матеріалів. Для шармів зі срібла не рекомендовано робити ультразвукове очищення. Якщо забруднення сильне, то варто нанести мильну суміш і почекати 15 хвилин.

    Шарми в стилі Pandora від Silva

    В онлайн-магазин Silva срібні шарми доступні в широкому асортименті дизайнерських варіантів. Намистинки мають різноманітні форми й тематики. В ювелірному магазині Silva представлені шарми в стилі пандора за такими мотивами:

 1. Рослинний. Шарм може бути у формі квітки, дерева, яблука або ж мати дрібний тематичний декор.
 2. Тваринний.
 3. Символічний. Символ любові - серце, удачі – підкова, радості – смайлик.
 4. Релігійний.

    Окремо доступні срібні пандора-шарми з геометричними візерунками, повністю чи частково всипані блискучими камінцями, комбіновані (срібло + золото), з різьбленою чи глянцевою поверхнею.

    Всі шарми купити можна за доступними цінами в онлайн-магазині срібних прикрас Silva.

- Що таке шарми?

Шарми стали відомі любителям прикрас століття назад. Талісмани з золота або срібла наділяли надприродною силою. Люди вірили, що ці прикраси приносять удачу, захищають від злаую срібний ланцюг?

- Найпопулярніші Шарми на Пандору

Найпопулярніші Шарми Пандора змінюються разом з випуском нової колекції бренду. Найчастіше купують Шарми Пандора в формі серця, з квітковими та анімалістичні мотивами

- Як доглядати за шармами?

Способи очищення Шарм Пандора можуть відрізнятися в залежності від матеріалу виробу. Більш детально на нашому сайті silva.in.ua