1+1=3, кожен третий товар у подарунок
Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-5% при оплаті онлайн'
Срібні браслети
46%
1+1=3
1100 грн. 600 грн.
42%
1+1=3
1200 грн. 700 грн.
41%
1+1=3
1225 грн. 725 грн.
40%
1+1=3
1275 грн. 775 грн.
42%
1+1=3
1200 грн. 700 грн.
27%
1+1=3
1900 грн. 1400 грн.
47%
1+1=3
1075 грн. 575 грн.
39%
1+1=3
1300 грн. 800 грн.
36%
1+1=3
1425 грн. 925 грн.
42%
1+1=3
1200 грн. 700 грн.
33%
1+1=3
1550 грн. 1050 грн.
50%
1+1=3
1000 грн. 500 грн.
39%
1+1=3
1300 грн. 800 грн.
33%
1+1=3
1550 грн. 1050 грн.

Срібні браслети

    Прагнення прикрасити себе супроводжувало жінок в усі часи в усіх культурах. Особливу увагу приділяли рукам. Разом з перстенями, срібні браслети демонстрували то багатство особи, то її суспільний стан, то естетичний смак.

    Срібні браслети: різноманітність вибору

    Срібна прикраса сьогодні нічого не говорить про власницю, окрім її бажання гарно виглядати. Понад те, купити срібний браслет жіночий не становить жодних труднощів. Ціна на нього доступна, а від різноманітності дизайнерських рішень паморочиться у голові.

  • Прикраси на руку зі срібла часто виготовляють з дорогоцінними вставками. Срібний браслет з камінням може бути повністю всипаний дрібними фіанітами чи мати кілька великих камінців.
  • Для виготовлення браслетів срібних доступні практично всі види плетіння. Від витонченого «картьє» до громіздкого «бісмарка».
  • Браслети зі сріблом можуть мати за основу текстильний чи шкіряний шнурок.

    Срібні браслети в стилі Пандора

    Данський бренд зробив невеличку революцію на ювелірному ринку завдяки своїм срібним браслетам. Тому, говорячи про прикраси на руку, не можна не згадати про срібний браслет пандора.

    Бренд давно розширив асортимент. Тепер браслет пандора – це не лише срібло, а й інші, часом ексклюзивні сплави. Проте саме срібна прикраса залишається всіма улюбленою класикою. Найпопулярніші моделі пандора – гнучкі браслети зі срібла, прикрашені особливими намистинами – шармами.

    Особливість браслетів у стилі пандора в тому, що вони надають широкий простір для самовираження та створення унікального стилю. Срібний браслет служить базою для нескінченної кількості комбінацій шармів. Таким чином, купуючи срібний браслет пандора, Ви купуєте ювелірну візитівку. На ній за допомогою шармів зможете розповісти про свої вподобання, стиль, вміння комбінувати прикраси.

    Визначаємо розмір браслета

    Збираєтесь купити срібний браслет? Якщо знайшлася потрібна модель, залишається остання річ перед замовленням – визначити розмір. Для цього потрібно просто виміряти зап’ястя, але є кілька нюансів:

  1. Виміряйте окружність зап’ястя у найширшій його частині. Для цього підходить мірна сантиметрова стрічка або ж смужка паперу.
  2. Додайте до результату від 0.5 до 2 см, щоб аксесуар не перетискав руку. Якщо Ви хочете купити широкий срібний браслет з об’ємними ланками, додайте до окружності Вашого зап’ястя 2 см.
  3. Для прикраси на руку з важким центральним елементом досить буде додати 0,5 см. Такий браслет не повинен провисати.
  4. Для визначення розміру срібних браслетів без застібки потрібно скласти докупи пальці й поміряти кисть у найширшій частині.

    Процедура однакова як для чоловічих, так і для жіночих срібних браслетів.

    Де носять срібний браслет

    Здається, що на це запитання може бути одна проста відповідь – на руці. Але варто поспішати. Найчастіше срібні браслети прикрашають зап’ястя. Це звичне для нас та улюблене місце. Проте іноді прикраси призначені для передпліччя. Зрештою, браслет запросто можна вдягнути й на ногу.

    Срібний браслет на ногу називається анклет. Його носять на щиколотці. Під анклет не заведено вдягати колготки чи шкарпетки. Браслет на ногу зі срібла – прикраса, що асоціюється з літом, теплом. Срібні браслети для ніг гарно поєднуються з туфлями-човниками й сандалями.

    Розбираємось у різновидах срібних браслетів жіночих

    Браслети за типом конструкції умовно ділять на дві великі групи – м’які та жорсткі:

    Жорсткі браслети зі срібла тримають свою форму під час носіння. Вони або не згинаються зовсім, або згинаються лише трохи. Щоб добитися такого ефекту, на браслет срібний жіночий потрібно витратити відносно багато сплаву. А це здорожує прикрасу. ґ

    М’які браслети говорять самі за себе. Це гнучкі ланцюжки різноманітних плетінь. Зазвичай легкі та делікатні. Тому м’які срібні браслети жіночі недорого можна придбати в онлайн-магазині Silva.

    Срібні чоловічі браслети

    Срібні браслети користуються феноменальною популярністю в чоловіків. При чому про плани купити срібний браслет чоловічий можна почути значно частіше, ніж про жіночий. Сильна стать не дуже охоче вдягає прикраси, але для чоловічих срібних браслетів робить виняток.

    В чому таємниця такої шаленої популярності годі й гадати. Але беззаперечним залишається те, що ця прикраса на чоловічій руці виглядає дуже достойно.

    Чоловічі срібні браслети не дуже впадають в око. Адже в них практично не використовують блискучих вставок. А плетіння до чоловічого браслета зі срібла підбирають лаконічне та геометрично невибагливе. Це переважно різновиди «бісмарка», але можуть бути й інші.

    Чоловічі браслети зі срібла оминула хвиля популярності Пандори. Тому вони залишаються у своєму класичному вигляді.

    Певну різноманітність в асортимент срібних браслетів чоловічих вносять шкіряні та текстильні елементи. Іноді прикраса повністю виготовлена з цих матеріалів, а срібло виконує роль підвіски. Так, наприклад, чоловічі шкіряні браслети зі сріблом – виглядають дуже ефектно і чудово пасують до повсякденного образу.

- Срібні браслети - найпопулярніший аксесуар

На сьогоднішній день срібні браслети є найпопулярнішим аксесуаром серед жінок та чоловіків. В нашому інтернет-магазині доступний широкий вибір з чудовими дизайнами та приємними цінати

- Де носять браслет?

На це питання може бути один простий відповідь - на руці. Але не варто поспішати. Також існує браслет на ногу і називається анклет

- Як визначити розмір браслету?

Якщо ви націлені купити срібний браслет, то окрім вибраного дизайну потрібно визначитись із його розміром. Більше детально як це зробити ви дізнаєтесь на нашому сайті - silva.in.ua